|
Expected to ship within 11 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 450 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 25.8 dB |
| AIRFLOW | 133.7 m³/h |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Grey |
| DIMENSIONS | 140 mm |