|
Expected to ship within 11 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 700 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 7.4 dB |
| AIRFLOW | 107.5 m³/h |
| COLOR | Beige, Brown |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |