16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Black, Grey |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |