| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
64GB Apricorn USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 23.6 mm |