|
Expected to ship within 11 days of order Free shipping within Ireland! |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Desk Mounted Workstation - Steel
| IN STOCK |
| TYPE | Freestanding |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black, Silver |
| MAX MONITOR WEIGHT | 16 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -40 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Aluminium, Plastic, Steel |
| DIMENSIONS | 290 mm |
| WEIGHT | 4.15 kg |