|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 150 MB/s |
| COLOUR | Black, Stainless steel |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Metal |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| DIMENSIONS | 13.2 mm |