|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 150 MB/s |
| COLOUR | Black, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| DIMENSIONS | 13.2 mm |