Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 56 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C8765EE |
| BLACK PAGE YIELD | 480 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| WEIGHT | 39.2 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |