Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 111 |
| KEY SWITCH TYPE | Cherry SX |
| DIMENSIONS | 440 x 130 x 15 mm |
| WEIGHT | 675 g |
| WIRELESS RANGE | 10 m |