|
Expected to ship within 6 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black, Grey |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 111 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| CABLE LENGTH | 1.2 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 440 x 130 x 15 mm |
| WEIGHT | 675 g |
| WIRELESS RANGE | 10 m |