|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 105 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 463 x 163 x 18 mm |
| WEIGHT | 910 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |