Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 110 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| DIMENSIONS | 430 x 140 x 36 mm |
| WEIGHT | 1.02 kg |
| WIRELESS RANGE | 10 m |