|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| DIMENSIONS | 433 x 123 x 34 mm |
| WEIGHT | 400 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |