Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 441 x 149 x 18 mm |
| WEIGHT | 498 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |