|
Expected to ship within 10 days of order Free shipping within Ireland! |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 430 x 25 x 210 mm |
| WEIGHT | 733 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |