Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Carbon |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7 |
| DIMENSIONS | 445 x 132 x 35.5 mm |
| WEIGHT | 1.1 kg |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |