|
Expected to ship within 7 days of order Free shipping within Ireland! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.2 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
6TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
OWC 4TB Thunderbolt 5 Bus-Powered Portable NVMe SSD External Storage Solution
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
8TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 22 TB |
| INTERFACE TYPE | USB 3.0/2.0 |
| DIMENSIONS | 48 mm |
| WEIGHT | 900 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |