Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 121.5 x 439.55 x 20.7 mm |
| WEIGHT | 730 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |