|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 PB (Photo Blue) Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 8.5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 302XL |
| BLACK PAGE YIELD | 430 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 42.3 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |