Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 40x20mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-1 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| WEIGHT | 85 g |
| WEIGHT | 85 g |