|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Single Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB) Digital Camo
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRam PC4-25600 3200MHz CL22 1.2V Non-ECC DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Vulcan DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 16GB) - Grey
| IN STOCK |
64GB Kingston 3200MHz CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-21300 2666MHz Ripjaws V CL19 Dual Channel kit (2x16GB) 1.20V
| IN STOCK |
8GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 8GB) - Grey
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V for Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Channel kit (4x16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3600 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 18 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 1 x 8 GB |
| FEATURES | Yes |