|
Expected to ship within 7 days of order Free shipping within Ireland! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
4TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
500GB Apricorn Aegis Padlock USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
16.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
1.5TB Western Digital 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
6TB Western Digital My Book External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.2 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
10TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 78 mm |
| WEIGHT | 152 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |