|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Adesso Stereo Gaming Headset With Microphone
| IN STOCK |
V7 Delux Gaming Headset 3.5mm Circumaural Black
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
Adesso Xtream G1 Wired LED Stereo Gaming Headset w/Microphone
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech G G733 Gaming Headset - White
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black, Grey |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 5 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 50 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -40 dB |
| WEIGHT | 294 g |