Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
NGS MSX11PRO, Gaming and Multimedia Headphones with 3.5mm Jack Adapter
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
| IN STOCK |
V7 Delux Gaming Headset 3.5mm Circumaural Black
| IN STOCK |
Adesso Xtream G1 Wired LED Stereo Gaming Headset w/Microphone
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Adesso Stereo Gaming Headset With Microphone
| IN STOCK |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech G G733 Gaming Headset - White
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired & Wireless |
| COLOR | Black, Red |
| CORD LENGTH | 0.5 m |
| EAR COUPLING | Circumaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 10 - 21000 Hz |
| IMPEDANCE | 64 Ω |
| DRIVER UNIT | 5.3 cm |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -21.5 dB |
| WEIGHT | 330 g |