|
Expected to ship within 2 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS 120W 8" Woofer Wireless BT Speaker with Built-in Battery - WILDDUBZERO
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 1, 200W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Wild Club 80W Portable & Wireless BT Speaker with Laser Party Lights
| IN STOCK |
NGS Wild Space 2, 2000W Wireless BT Speaker with Double Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
NGS Roller Cube LED 5W Wirelsss BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
| COLOR | Blue |
| SPEAKER OUTPUT | 30W |
| BATTERY CAPACITY | 2500 mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 9h |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.3 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input: up to 32GB TF audio input: up to 32GB |
| CHARGING TYPE | USB Type-C |
| IN THE BOX | ROLLER FURIA 2 Speaker USB type-C charging cable Installation guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |