32GB Corsair Vengeance DDR5 7000MHz CL34 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 6000MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 32 GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL28 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Single Memory Module
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 6000MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Quad Channel kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 4 x 16 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 95 °C |