| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 10GB (5x 2GB) |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | 5-pack of 2GB drives, ultra-compact |
| TRANSFER RATES | Read speeds up to 10MB/sec Write speeds up to 3MB/sec |
| ACCESSORIES | Card holder/carrying case |
| SYSTEM REQUIREMENTS | - Microsoft Windows 2000 - Microsoft Windows ME - Microsoft Windows XP - Microsoft Windows Vista - Mac OS 9.0 or later - Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 30.3mm x 12.3mm x 2.4mm (per 2GB drive) |
| WEIGHT | 2g (per 2GB drive) |
| WARRANTY | Lifetime warranty |