| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
6TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25M3 USB3.1 Slim Portable Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Western Digital Elements USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 5 TB |
| CAPACITY | 5 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| DIMENSIONS | 81.6 mm |
| DIMENSIONS | 81.6 mm |
| WEIGHT | 230 g |
| WEIGHT | 230 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Blue |
| COLOUR | Blue |