|
Expected to ship within 5 days of order Free shipping within Ireland! |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
| IN STOCK |

| IN STOCK |
Adesso Xtream G1 Wired LED Stereo Gaming Headset w/Microphone
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
Kingston HyperX Cloud Alpha Gaming Headset - Black, Red
| IN STOCK |
Logitech H650e Binaural Headset - Black, Silver
| IN STOCK |
| CONNECTOR | 3.5 mm |
| CONNECTIVITY | Wired & Wireless |
| COLOR | Black |
| EAR COUPLING | Circumaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 5 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -40 dB |
| WEIGHT | 318 g |