16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector, JetFlash Elite software for XP/Vista included |
| TRANSFER RATES | Read 18 MByte/s, Write 5 MByte/s |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Win98 driver CD |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later Note: JetFlash Elite software is only compatible with Windows XP and Vista |
| DIMENSIONS | 64mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |