16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | High-Speed data transfer, read speed rating up to 210X |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 210X |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | USB cable, neckstrap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Driverless in Windows ME/2K/XP/Vista, Mac OS 9.x, OS X Linux with USB storage support |
| DIMENSIONS | 72mm x 26mm x 6mm |
| WEIGHT | 19.5 g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |