| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 760 Super Speed USB3.0 Flash Drive (Black/Red)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Automatic back-up device Solid State Storage |
| TRANSFER RATES | USB2.0 data transfer, up to 480Mbit/s |
| ACCESSORIES | Support Booklet Warranty Card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Mac OS X 10.5 or later with Intel processor |
| DIMENSIONS | 85mm x 53mm x 5mm |
| WEIGHT | 30g |
| WARRANTY | 2 years manufacturer warranty |