| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive - Black,Red
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3.5MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 74mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |