16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Metallic casing Ultra-fast, speed up to 100MB/sec |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 100MB/sec Write speed up to 50MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Gray |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows®: XP/Vista™/7/8 or later Mac®: OS10.6 or later Linux™: Kernel 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 61.8mm x 18.7mm x 10.7mm (L x W x H) |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |