| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 Also backwards compatible with USB2.0 systems |
| FEATURES | Sandblasted fingerprint-proof surface With clip to hold USB cap in place |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Blue |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 Mac 10.x or above |
| DIMENSIONS | 53.8mm x 17.2mm x 8.6mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |