16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed Dual Channel |
| FEATURES | Dual Channel Technology |
| TRANSFER RATES | Up to 23MB/s (read) and 17MB/s (write) |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 extension cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, ME, 98SE (driver necessary), and Mac OS |
| DIMENSIONS | 65mm x 15mm x 6mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |