32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3000Mhz PC4-24000 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
48GB OWC PC23400 DDR4 ECC-R 2933MHz RDIMMs - 6 x 8GB Mac Pro 2019
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology FURY Beast 3200MHz DDR4 Quad Memory Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group DELTA RGB DDR4 3200MHz CL16 Dual Memory Kit (2 x 8GB) - Black
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 3000MHz PC4-24000 CL16 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Memory Kit (4 x 8GB)
| IN STOCK |
4GB Kingston ValueRAM DDR4 2666MHz PC4-21300 CL19 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
96GB OWC PC23400 2933MHz DDR4 RDIMM for Mac Pro 2019 models (6x16GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY SPEED | 2666 MHz |
| STANDARD | PC4-21400 |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | CL16 |
| VOLTAGE | 1.2V |
| NUMBER OF PINS | 288-pin |
| PACKAGING | Retail packaging |