Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
MF120 GT 3-IN-1
MF120 GT Comes In 3-IN-1 Pack
The DeepCool MF120 GT A-RGB PWM fan features 20 ultra-bright addressable LEDs across a unique X-Frame for a striking design that provides powerful cooling.
THE X FACTOR
Stand out with a unique X frame aesthetic featuring addressable RGB lighting effects for a striking new look.
One touch lighting control
Adjusting colors is easy with direct control through motherboard software, A-RGB hubs or the included wire controller.
Compatible with...
- Asus Aura Sync
- Razer Chroma RGB
- Gigabyte RGB Fusion
- MSI Mystic Light Sync
- ASRock Polychrome Sync
WHATS IN THE BOX
Wired Controller
Motherboard Extension Cable
ARGB Hub
Choose your side
Get creative with either intake or exhaust setups that deliver an impact.
Better thermal performance
Dual-layer fan blades provide exceptional cooling and airflow to lower your system temperatures quickly. Achieve balance between performance and noise with precise PWM control.
- 500~1800 RPM ± 10%: Wide Speed Range
- 60.6 CFM: Ultra Airflow
| FAN DIAMETER | 120mm |
| ROTATION SPEED | Rotational speed (max): 1800 RPM Rotational speed (min): 400 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | High speed: 35dB |
| AIRFLOW | 60.6cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black, White |
| VOLTAGE | 12 V |