16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | High-Speed USB2.0 Data Transfer |
| TRANSFER RATES | High-Speed USB2.0 Data Transfer |
| ACCESSORIES | Warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® ME, 2000, XP, Vista, 98/98SE (driver required for 98/98SE) Linux™ Kernel version 2.4 or later version Mac® OS 9.X or above |
| DIMENSIONS | 53.6mm x 16.8mm x 9.6mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |