| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Enhanced for Vista ReadyBoost, slim design |
| TRANSFER RATES | USB2.0 High-speed data transfer |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista / ME / XP / 2000 Mac OS 9.x or later Linux with USB storage support |
| DIMENSIONS | 80mm x 16mm x 7mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | 5 years warranty |