|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Elements USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
6TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive Blue
| IN STOCK |
4TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 3.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 650 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| SPECIAL FEATURES | Y |
| COLOUR | Black |