| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 14 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | No |
| MATERIAL | Metal |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 60 °C |
| DIMENSIONS | 12 mm |