| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
240GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |