|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
16GB Team Group Delta DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Memory Kit (2 x 8GB) - White
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V Black CL18 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 2666MHz CL19 Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL18 RGB Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
48GB OWC PC23400 DDR4 ECC-R 2933MHz RDIMMs - 6 x 8GB Mac Pro 2019
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V for Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Channel kit (4x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
16GB Team T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Dual Channel Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 16 |
| VOLTAGE | 1.35,1.2 V |
| ERROR CHECKING | No |
| HEATSINK COLOR | Black |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 2 x 8 GB |