|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti 2 Port U-LTE-PRO Cellular Network Modem
| IN STOCK |
TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) PoE
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Netgear 24 Port GE POE Smart Switch
| IN STOCK |
D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SWITCH LAYER | L2 |
| SWITCHING CAPACITY | 16 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 145 mm |