TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 5 Port Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 16-Port PoE Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Gigabit Ethernet 24-Port PoE+ Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
D-Link 20-Port L2 Managed Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| SWITCH LAYER | L2 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16384 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 52 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| DIMENSIONS | 485 mm |