|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Plastic |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21.3 mm |