|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 105 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| CABLE LENGTH | 1.75 m |
| DIMENSIONS | 458 x 210 x 47 mm |
| WEIGHT | 662 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |