|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 67 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 313 x 105 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 65% |