|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Pink |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 67 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 313 x 105 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 65% |